Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

Start

Ogólnopolskie Zawody Pływackie z okazji Dnia Niepodległości

plywanie1W dniu 8 listopada 2014r. na pływalni SOSiR odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie z okazji Dnia Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska. W zawodach uczestniczyło 10 klubów

m.in. z Gdańska, Sopotu, Rumii, Malborka, Koszalina, Lęborka i gospodarze Towarzystwa Pływackiego SKALAR Słupsk. W zawodach wystąpiło ponad 400 zawodników w sześciu kategoriach wiekowych. Zawody otworzył dyrektor Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Słupsku Pan Bronisław Nowak. Swoją obecnością zaszczycił zawody Poseł na Sejm RP Pan Robert Biedroń.

Zawodnicy TP SKALAR jak zawsze zaprezentowali wysoką formę zdobywając 21 medali (9 złotych, 4 srebrne i 8 brązowych). Na podium stawali Szeremeta Kaja, Pluta Jan (II klasa SP-8), Trzybiński Maciej (III klasa SP-8), Olejnik Adam, Palicka Wiktoria, Kozdrowska Aleksandra, Kowalewska Martyna (VI klasa SP-8), Łagosz Katarzyna, Rutkowska Agnieszka, Drabik Martyna, Szeremeta Weronika, Juraszek Adrian. W klasyfikacji drużynowej słupski klub zdobył II miejsce. Dodatkowo Agnieszka Rutkowska i Drabik Martyna zostały najlepszymi zawodniczkami w swoich kategoriach wiekowych. Czasy uzyskane przez Drabik, Juraszka, Szeremetę, Kowalewską i Łagosz klasyfikują ich w najlepszej czołówce kraju w swoich kategoriach wiekowych. Organizacja i przebieg zawodów, jak co roku stały na wysokim poziomie.

Trenerami słupskich pływaków są Maciej Kowalewski oraz Dariusz Grondziewski.

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.

notatka: Maciej Kowalewski

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013