W dniu 21.06.2022 r. w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku odbyło się uroczyste podsumowanie 43 Słupskiej Olimpiady Młodzieży.

Galę uświetniła Pani Prezydentka Miasta Słupska Krystyna Danielecka-Wojewódzka. Podczas tej uroczystości podziękowania od przewodniczącego Słupskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała dyrektor SP8 Pani Marta Dyjas za bardzo dużą pomoc w organizacji zawodów międzyszkolnych w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Szczególne brawa i statuetki za mistrzostwo w woj. pomorskim w koszykówkę w kat. chłopców 2009 i mł. w rozgrywkach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej otrzymali uczniowie SP8: Igor Jodziewicz, Marcel Korf, Oliwier Priebe, Jolan Szmidt, Jan Wojciechowski z klasy 7d, Kasjan Banaś, Marcel Kałużyński, Mateusz Komar z klasy 7c, Michał Piwoni z klasy 5c i Krystian Pawlak z klasy 4 d oraz ich opiekun Przemysław Słapik. Na zakończenie gali sportowcy SP8 otrzymali puchar za III miejsce za aktywność w rozgrywkach międzyszkolnych w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży.
Wielkie BRAWA dla wszystkich sportowców SP8 za wysokie osiągnięcia sportowe.

Przemysław Słapik