Projekt EURONET 50/50 MAX?

euronet50 50maxKolejny raz rozpoczynamy udział w projekcie EURONET 50/50. Przypominamy, że od 1 stycznia 2016r. uczestniczymy aktywnie w nim jako szkoła. Projekt ten ma na celu ograniczenie zużycia energii poprzez zastosowanie innowacyjnej metodologii 50/50, która aktywnie angażuje uczniów, nauczycieli i innych użytkowników budynku w proces zarządzania energią.

Wymiernym skutkiem naszych działań będzie oszczędność funduszy przeznaczanych na zużycie energii. Otrzymamy 50% zaoszczędzonych pieniędzy i zdecydujemy na jaki cel je przeznaczyć.
W każdym roku szkolnym powołany zostaje zespół do spraw energii, koordynujący działania całej społeczności:

• Wybrani uczniowie
    1. z klas 4-7

• Dyrektor SP nr 8
    1. mgr Leszek Kazimierczyk
  • Nauczyciel przyrody
    1. mgr Bożena Kozłowska

O naszych kolejnych zadaniach i rezultatach pracy będziemy powiadamiać społeczność uczniowską, nauczycieli i rodziców na bieżąco. Bliższe informacje na stronie projektu www.euronet50-50max.eu/pl

Działania naszej szkolnej drużyny:

w roku szkolnym 2015/2016 -> ZOBACZ

w roku szkolnym 2016/2017 -> ZOBACZ