Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych

Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych
w roku szkolnym 2018/2019

impreza - forma odpowiedzialni
cały rok szkolny
Liga Matematyczna E.Lipnicka, G.Szczęch
Wojewódzki Konkurs Biblijny D.Świąder, A.Kolman
Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny (termin wg regulaminu KO) E.Lipnicka
Wojewódzki Konkurs Języka Polskego - etap szkolny (termin wg regulaminu KO) B.Świątek, A.Minda
Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego
- etap szkolny (termin wg regulaminu KO)
A.Wołczuk, I.Karaś, A.Kareh, K.Gwardiak
Wojewódzki Konkurs z Chemii - etap szkolny (termin wg regulaminu KO) A.Machalewska
wrzesień 2018r.
Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

dekoracja - A.Bajer, E.Koszela, B.Stefaniec
oprawa muzyczna -  I.Sazon
poczet sztandarowy - P.Skrzypiec
prowadzenie:
w klasach 0 - III - J.Domaszk,
w klasach IV - VIII - A.Minda, G.Szczęch

Udział uczniów klas VII-VIII w miejskich obchodach 79. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego 27.09.2018

wychowawcy klas z klasami, poczet sztandarowy z P.Skrzypcem
Mój przyjaciel z piórnika - konkurs plastyczny dla uczniów klas I
J.Chmara, A.Sowicz
październik 2018r.
Ślubowanie uczniów klas I  B.Tęsna, I.Dwulit-Czerwonka, I.Sazon
Gra matematyczna w Scratchu - II Międzyszkolny Konkurs Programowania w Tygodniu Kodowania
6-10 października 2018r.
Ewa Rudnik
Lokomotywą przez świat - konkurs recytatorski dla uczniów klas II J.Chmara, A.Sowicz
Fistaszkowe zmagania - konkurs polonistyczny dla uczniów klas IV A.Minda, W.Brzęcka
Szaleństwa Mafaldy - konkurs polonistyczny dla uczniów klas V A.Minda, D.Zach
Animacja w programie Pivot Animate - dla uczniów klas VI J.Czarnowska, A.Dwulit
EscapeRoom Scratchowy dla uczniów klas I-VIII J.Rudnik
listopad 2018r.
Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej dla uczniów klas 0-VIII A.Sowicz, J.Chmara, P.Skrzypiec, I.Sazon, K.Krawiec
Akademia z okazji Święta Niepodległości A.Jaroszewicz-Sycz, B.Kostrzewa, I.Sazon
Niepodległą Polskę zilustruję jak najpiękniej - wojewódzki konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III oraz IV-VIII A.Jaroszewicz-Sycz, G.Krupiarz, A.Bajer
Konkurs wiedzy o HIV i AIDS dla uczniów klas VI i VII B.Kozłowska, D.Sykuła, Sanepid
Konkurs plastyczny o tematyce HIV i AIDS dla uczniów klas V i VI B.Kozłowska, D.Sykuła, Sanepid
Thanksdiving Day (Święto Dziękczynienia) A.Wołczuk, I.Karaś, A.Kareh, K.Gwardiak
Konkurs wiedzy o Słupsku - dla uczniów klas I-III M.Ostrowska, J.Domaszk,
I.Juzwa, B.Tęsna
   
English Spelling - konkurs literowania w języku angielskim dla uczniów klas IV-VI I.Karaś, A.Kareh, K.Gwardiak, A.Wołczuk
Polska w oczach dziecka - konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III B.Kostrzewa
A to Polska właśnie - konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII A.Minda, A.Sowicz, J.Chmara
Słupsk w 100 lecie odzyskania niepodległości szkolny konkurs wiedzy o Słupsku dla uczniów klas III

M.Ostrowska, J.Domaszk, I.Juzwa, B.Tęsna

Klasowe dyskoteki andrzejkowo-mikołajkowe  wychowawcy klas
To read or not to read - międzyszkolny konkurs czytania dla uczniów klas IV-VI A.Wołczuk, I.Karaś
Kartka animowana zaprogramowana w Scratchu - konkurs informatyczny dla uczniów klas V J.Czarnowska, A.Dwulit
grudzień 2018r.
Mistrz klawiatury - konkurs szybkości pisania na klawiaturze dla uczniów klas IV A.Dwulit, J.Rudnik
Moja ulubiona książka - konkurs na recenzję książki dla uczniów klas III-VI J.Chmara, A.Sowicz
Konkurs historyczny dla uczniów klas V-VIII P.Skrzypiec, A.Kowal
Mistrz ortografii - konkurs ortograficzny dla uczniów klas III M.Wencławska, I.Czerwonka
Polska Piastów - konkurs historyczny dla uczniów klas  P.Skrzypiec, A.Sowicz
Merry Christmas, Everyone - konkurs angielskiej piosenki Bożonarodzeniowej dla uczniów klas I-III A.Kareh, K.Gwardiak
Jasełka dla uczniow klas I-VIII

A.Kolman

Szkolna Wigilia J.Rudnik, D.Sykuła, opiekunowie SU
Boże Narodzenie - wystawa i kiermasz prac uczniowskich I-VII A.Bajer, wychowawcy klas
styczeń 2019r.
Udział w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Samorząd Uczniowski
Konkurs przyrodniczy dla uczniów klas VI B.Kozłowska
Konkurs ortograficzny dla uczniów klas IV-VIII D.Zach, B.Świątek
Poezja Władysława Broniewskiego - konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III A.Jaroszewicz-Sycz, G.Krupiarz
Czy znasz baśnie Andersena? konkurs literacko-plastyczny dla uczniów klas I-III M.Wencławska, I.Czerwonka, I.Płaczkiewicz
Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej dla uczniów klas VI-VIII P. Skrzypiec, A. Kowal
luty 2019r.
Klasowe zabawy karnawałowe 0-VIII wychowawcy klas, nauczyciele
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - szkolne eliminacje A. Jaroszewicz-Sycz, G. Krupiarz
Dzień Bezpiecznego Internetu test online dla uczniów klas IV-VIII J.Czarnowska, A.Dwulit, J.Rudnik
II Międzyszkolny Konkurs Programowania w Scratchu J.Rudnik
Święto Szkoły

A.Kowal - prowadzenie,
A.Minda, B.Świątek - część artystyczna,
K.Krawiec - oprawa muzyczna, P.Skrzypiec - poczet sztandarowy,
A.Bajer, K.Gwardiak, E.Koszela - dekoracja

Śmieszne minki i grymasy ancymonków - szkolny logopedyczny konkurs plastyczny dla uczniów klas I J.Wrzołek, wychowawcy
marzec 2019r.
Obraz poetycki - konkurs literacko-plastyczny  M.Wrona, A.Bajer
Konkurs Wiedzy o ZHP I.Karaś, P.Skrzypiec
Słupsk - moje miasto - Międzyszkolny Turniej Wiedzowo-Sportowy dla uczniów klas III
M.Ostrowska, J.Domaszk,
I.Juzwa, B.Tęsna
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2018 E.Lipnicka, G.Szczęch
Konkurs geograficzny dla uczniów klas VII-VIII Ż.Dąbrowska
Konkurs mitologiczny - dla uczniów klas V (etap szkolny) B. Świątek, A.Minda,
Piękno Morza Bałtyckiego - konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III J.Bownik
Gra-quiz w Scratchu - konkurs programowania dla uczniów klas VII-VIII J.Czarnowska, A.Dwulit
Wielkanocny kiermasz plastyczny A.Bajer, wych. klas I-III
kwiecień 2019r .
Przez poezję z humorem - szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III A.Jaroszewicz-Sycz, G.Krupiarz
Przez poezję z humorem - miejski konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III A.Jaroszewicz-Sycz, G.Krupiarz
Konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas V-VI G.Szczęch, J.Rudnik, J.Czarnowska
Omnibus - wiem wszystko - konkurs dla uczniów klas I I.Czerwonka, M.Wencławska
Master of English - konkurs gramatyczno-leksykalny dla uczniów klas III K.Gwardiak, A.Kareh
Wiedza o środowisku - konkurs  dla uczniów klas III J.Domaszk, M.Ostrowska, B.Kostrzewa, 
Przyroda wokół nas - szkolny konkurs dla uczniów klas II B.Kostrzewa
Konkurs ekologiczny dla uczniów klas IV-V B.Kozłowska, Ż.Dąbrowska
Young stars - międzyszkolny konkurs piosenki angielskiej dla uczniów klas I-III
K.Gwardiak, A.Kareh, K.Krawiec
maj 2019r.
Miejskie obchody Święta 3-go Maja P.Skrzypiec, poczet sztandarowy
Master of English - konkurs gramatyczno-leksykalny dla uczniów klas IV–VI I.Karaś, K.Gwardiak, A.Kareh, A.Wołczuk
Konkurs matematyczny dla uczniów klas II-III B.Tęsna
Mistrz wiedzy informatycznej - konkurs dla uczniów klas VIII J.Czarnowska, A.Dwulit
Maryja w oczach dziecka - konkurs recytatorski dla uczniów klas I-VI D.Świąder, A.Kolman
Obchody Dnia Matki wychowawcy klas
Dzień Ziemi Ż.Dąbrowska
czerwiec 2019r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka SU, wychowawcy klas
Konkurs talentów - ogólne umiejętności I.Karaś
Mały Polak ze mnie - piszę i ćwiczę bezbłędnie w klasie II I.Płaczkiewicz, B.Tęsna, i.Juzwa, B.Kostrzewa
Kolory lata - II Wojewódzki Konkurs Świetlic Szkolnych i Środowiskowych (plastyczny)
E.Koszela, A.Michońska,
B.Stefaniec
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
21.06.2019r.

Prowadzenie:
I.Dwulit-Czerwonka - w kl. I-III,
Ż.Dąbrowska - w kl. IV-VIII,
oprawa muzyczna:
I.Sazon - w kl. I - III,
K.Krawiec -  w kl. IV-VI,
dekoracja:
A.Bajer, E.Koszela, K.Gwardiak
poczet sztandarowy:
P.Skrzypiec


"Szaleństwa Mafaldy" szkolny konkurs polonistyczny dla klas V

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013