Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot Wychowawstwo Sala
1. Bajer Anna plastyka, wych. do życia w rodzinie klasa 7 A 408
2. Bąk Beata wychowanie fizyczne    
3. Bąk Robert wychowanie fizyczne    
4. Białogońska-Karaś Iwona język angielski klasa 7 D 308
5. Boczkowska Anna edukacja przedszkolna, język niemiecki klasa 0 A 214
6. Bogdanowicz Danuta nauczyciel bibliotekarz    
7. Bownik Jadwiga edukacja wczesnoszkolna klasa 3 D 315
8. Brzęcka Wioletta język polski urlop
9. Chmara Joanna nauczyciel bibliotekarz urlop
10. Cholawo Magdalena nauczyciel wspomagający    
11. Cholewińska Patrycja wychowawca świetlicy   200
12. Czarnowska Jolanta informatyka   201
13. Domaszk Joanna edukacja wczesnoszkolna klasa 2 A 313
14. Dudkowska-Juzwa Iwona edukacja wczesnoszkolna klasa 2 C 316
15. Dwulit-Czerwonka Irena edukacja wczesnoszkolna klasa 3 A 314
16. Dyjas Marta - dyrektor szkoły pedagog szkolny    
17. Grobelna Jagoda pedagog szkolny   121
18. Grondziewski Dariusz wychowanie fizyczne   pływalnia SOSiR
19. Gwardiak Ksenia język angielski klasa 7 C 301
20. Henke Joanna reedukator    
21. Jaroszewicz-Sycz Alicja edukacja wczesnoszkolna klasa 1 A 221
22. Jedliński Arkadiusz nauczyciel bibliotekarz    
23. Kareh Anna język angielski klasa 4 A 210
24. Kolman Aleksandra religia    
25. Kostrzewa Beata edukacja wczesnoszkolna klasa 2 B 217
26. Koszela Elżbieta wychowawca świetlicy   107
27. Kowal Małgorzata historia, wiedza o społeczeństwie klasa 6 C 307
28. Kowalewska Joanna język polski urlop
29. Kowalewski Maciej wychowanie fizyczne   pływalnia SOSiR
30. Kozłowska Bożena przyroda, biologia klasa 6 B 303
31. Kozon Alicja język angielski    
32. Krawiec Karolina muzyka   408
33. Krupiarz Grażyna edukacja wczesnoszkolna klasa 1 C 317
34. ks. Kwiatkowski Michał religia    
35. Ledeman Marek wychowanie fizyczne    
36. Lipnicka Ewa matematyka klasa 7 E 310
37. Łyczko Lubomira nauczyciel wspomagający    
38. Machalewska Agnieszka chemia, matematyka klasa 3 A 403
39. Marzec Justyna edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne klasa 6 E 310
40. Matis Alicja pedagog szkolny   121
41. Matysiuk-Dwulit Agnieszka technika, informatyka    
42. Michońska Agnieszka wychowawca świetlicy   110
43. Minda Aleksandra język polski klasa 5 A 308
44. Olszewska Paulina matematyka klasa 4 B 411
45. Ostrowska Mariola edukacja wczesnoszkolna urlop
46. Piórkowska Magdalena język polski klasa 6 D 222
47. Płaczkiewicz Izabela edukacja wczesnoszkolna klasa 3 C 216
48. Przygoda Maria matematyka klasa 6 B 211
49. Rozwadowska Marta wychowanie fizyczne    
50. Rudnik Janina - zastępca dyrektora szkoły informatyka    
51. Sadowy Katarzyna reedukator   poradnia
52. Sazon Iwona edukacja wczesnoszkolna klasa 2 D 322
53. Skowron Anita język polski    
54. Skrzypiec Przemysław historia, wiedza o społeczeństwie klasa 8 A 209
55. Słapik Przemysław wychowanie fizyczne    
56. Sokołowska Monika wychowawca świetlicy    
57. Somionka Monika edukacja wczesnoszkolna klasa 1 B 213
58. Sowicz Anna nauczyciel bibliotekarz urlop
59. Stefaniec Beata edukacja przedszkolna klasa 0 B 103
60. Stefaniuk Artur geografia klasa 4 C 410
61. Sykuła Dorota wychowawca świetlicy   107
62. Szczęch Grażyna matematyka urlop
63. Szczypek Elżbieta nauczyciel wspomagający    
64. Śniegula Anna psycholog    
65. Świąder Danuta religia    
66. Świątek Beata język polski klasa 8 C 407
67. Targańska-Kot Jolanta język niemiecki, doradztwo zawodowe    
68. Tęsna Beata edukacja wczesnoszkolna klasa 3 B 321
69. Witek Justyna język polski    
70. Wojtas Anna fizyka
wychowanie fizyczne
klasa 6 F 401
71. Wołczuk Anna język angielski    
72. Wrzołek Joanna logopeda   119
73. Zach Dorota - zastępca dyrektora szkoły język polski klasa 8 B 208
74. Żelazny Rafał nauczyciel wspomagający