Ogłoszenia RR

usmiechSkładka na ubezpieczenie w roku szkolnym 2016/2017 wynosi 29,00 zł (pierwsze dziecko), 14,50 zl (drugie dziecko), 0 zł (trzecie i kolejne dzieci).

Uczniowie ubezpieczeni są w firmie GOTHAER na kwotę 7000,00 zł

Składkę zbiera skarbnik klasy (rodzic) i do 30 września 2015r. wraz z listą klasową wpłaca do skarbnika Szkolnej Rady Rodziców p. Wioletty Kołtun

Składka na Radę Rodziców wynosi  zł na pierwsze dziecko i na drugie dziecko. (informacje wkrótce)

Wpłaty na Radę Rodziców prosimy dokonywać na konto:

PKO BP S.A.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8
im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku

iciele Rady Rodziców poszczególnych klas powinniwpłacić zebraną składkę do Pani Prusak Bogusławy, która pełni funkcjęsekretarza Rady Rodziców w szkole.

Składki będą przyjmowane w/w dniu w świetlicy szkolnej między godziną 1700 a 1800.

Jest to jedyny termin przyjmowania składek na ubezpieczenie. W innym przypadku poszczególne klasy będą musiały załatwić to we własnym zakresie.

Proszę o uszanowania czasu prywatnego Pani Bogusławy i przybycie o wyznaczonej godzinie.

Proszę także o wpłacenia do skarbnika składki na Radę Rodziców w wysokości :

- 20 zł za pierwsze dziecko,

- 10 zł za drugie dziecko.

Za kolejne dzieci nie płaci się składki.

Rozliczeniebędzie przedstawiane co miesiączarówno na tablicy, jak i na stronie internetowej szkoły.

przewodniczący Rady Rodziców

Jacek Cendecki