W tym tygodniu zapraszamy najmłodszych Czytelników. Przyjdzie Kochani i pożyczcie jedną z ciekawych bajek. Wejdzie w smurfny niebieski świat pełen przygód.

Poznajcie malutką wioskę Smurfów. Przyjdź i smurfnij sobie książkę ;-) .

Zapraszam po smurfne książki w Niebieskim Tygodniu w  dniach od 5 do 9 października 2020 roku.

Smurfy to małe niebieskie postacie, żyjące w domkach o kształcie muchomorów. Przewodzi nimi Papa Smurf, który ma ponad 534 lata. W świecie Smurfów niemal każdy się czymś innym zajmuję. Spotkamy Osiłka, Smurfetkę, Malarza, Poetę, Marzyciela, Łasucha, Harmoniusza, Farmera, Śpiocha, Ważniaka, Marudę, Pracusia, Lalusia, Zgrywusa, Smurfika i wielu innych. Życie Smurfów było by doskonałe, gdyby nie Gargamel - zły czarownik i jego kot Klakier, którzy próbują schwytać Smurfy, aby przerobić je na złoto według pradawnego przepisu.

A który ze Smurfów jest Ci najbliższy?