obrazek przedstawia autobus z dziećmi jadącymi na wycieczkę

We wtorek 14 czerwca 2022 r. uczniowie klas 4b, 4c, 4d i 5a Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku wybrali się na wycieczkę do Gdyni i Gdańska.

obrazek przedstawia logo Ustka Opty

Uczniowski Klub Sportowy CSW Opty Ustka ogłasza nabór do szkółki żeglarskiej dziewcząt i chłopców w wieku 7-10 lat. Poniżej szczegółowe informacje.

obrazek przedstawia napis jak w tytule i logo Poznaj Polskę

W piątek 27.05.2022 r. klasy 4a i 5b Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku pojechały na wycieczkę do Torunia.

obrazek przedstawia napis piknik rodzinny na tle nieba z chmurami

W sobotę (11.06.2022 roku) na szkolnym boisku odbył się piknik rodzinny. Uroczystego otwarcia dokonała pani Marta Dyjas – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8.

obrazek przedstawia napis dzień sportu na tle stworzonym z piłek

06.06.2022 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród za konkurencje podczas Dnia Sportu oraz pozostałe konkursy i zawody, w których brali udział nasi uczniowie.

obrazek przedstawia logo Stowarzyszenia Soroptimist International of Poland

Dnia 09.06.2022 r. Stowarzyszenie Soroptimist International of Poland - Klub Słupsk w ramach akcji Soroptymistki dla Ukrainy