W czerwcu 2022 r. rozpoczęliśmy realizację projektu "The same in one world" w ramach programu Erasmus+. Szkołą partnerską jest placówka Uluonder Ortaokulu z Ankary w Turcji.

Okres wdrażania projektu: 01.06.2022 - 30.06.2023. Realizacja możliwa jest dzięki współfinansowaniu z funduszy Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+. Nasz projekt otrzymał dofinansowanie w kwocie 60 000 EUR. Uczniowie przyjrzą się życiu obcokrajowców, imigrantów w swoich krajach. Poznają ich kulturę i tradycję. Najciekawszym punktem projektu będą wizyty w partnerskich szkołach: Słupsku i Ankarze.

POZNAJMY SIĘ

WASZE WYNALAZKI - NASZA WYGODA

SMACZNEGO!

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

PRZYGOTOWANIE SCENARIUSZY LEKCJI

WYWIADY Z OBCOKRAJOWCAMI

PRZYJAZD UCZNIÓW Z ANKARY DO SŁUPSKA

DZIEŃ EUROPEJCZYKA

WYJAZD UCZNIÓW ZE SŁUPSKA DO ANKARY

GAZETKI PODSUMOWUJĄCE

 

opiekun projektu:
Anna Wołczuk