Uczniowie reprezentujący naszą szkołę w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zdobyli wszystkie najwyższe laury.

XLIII Turniej BRD odbył się 25 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Słupsku. Niezwykle bezkonkurencyjnie zaprezentowali się uczniowie:

I miejsce w kategorii kl. 4-6, gr. I – drużyna w składzie: Natasza Czernyhowska, Maja Gołębiewska, Jakub Narkiewicz i Julian Ulatowski (wszyscy z kl. 5C),

I miejsce w kategorii kl. 7-8, gr. II – drużyna w składzie: Patryk Bojkowski (kl. 7C), Stanisław Borowski i Bartosz Cukrowski (kl. 8B),

I miejsce indywidualnie w gr. I - Jakub Narkiewicz,

I miejsce indywidualnie w gr. II - Bartosz Cukrowski,

II miejsce indywidualnie w gr. II - Patryk Bojkowski,
III miejsce indywidualnie w gr. I - Julian Ulatowski.

Jeszcze nikomu nie udało się wywalczyć wszystkich możliwych do zdobycia pierwszych miejsc i to w obu grupach wiekowych. Drużyny miały za zadanie rozwiązać dwa testy: wiedzy o przepisach ruchu drogowego i pierwszeństwa przejazdu przez skrzyżowania. I grupa zgodnie z przepisami obowiązującymi na kartę rowerową, a II grupa na prawo jazdy kategorii AM i A1. Następnie trzeba było wykazać się umiejętnością przejazdu przez tor przeszkód.

Przygotowanie i opieka nad uczniami - p. Agnieszka Matysiuk-Dwulit

Obie drużyny zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!!!