pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patron szkoły

W 50 rocznicę powołania do życia Armii Krajowej, dnia 14 lutego 1992 roku szkoła otrzymała imię Żołnierzy Armii Krajowej. Żołnierze Armii Krajowej to swoisty patron. Dzięki niemu, w murach szkoły, żyje historia najnowsza. Co roku, w rocznicę nadania imienia gościmy weteranów walki. Każdemu spotkaniu z uczniami i pracownikami szkoły przyświecają słowa: "By czas nie zaćmił i niepamięć". Kombatanci czują się wśród nas i młodzi, i ciągle potrzebni, a nasza szkoła stała się dla Nich stałym miejscem spotkań i wspomnień.