Podsumowanie Akcji Świetlicy i Samorządu Uczniowskiego „Dokarmiamy zwierzęta zimą”

zwierzyna lesna18 grudnia 2017r w naszej szkole zawitał miły gość, p. Ireneusz Nowakowski myśliwy z Koła Łowieckiego „Leśna Polana” w Sławnie. Z tej okazji odbyły się spotkania w klasie 7a oraz świetlicy szkolnej, które były odpowiedzią na przeprowadzoną w szkole akcję zbierania kasztanów dla zwierząt leśnych.

Uczniowie dowiedzieli się, jakie zimowe zwyczaje mają zwierzęta mieszkające w lesie, jakim pokarmem się odżywiają oraz jak ważne jest ich dokarmianie podczas zimowych miesięcy. Na koniec, jak co roku wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek. Koło Łowieckie „Leśna Polana” jest sponsorem gry podłogowej „Chińczyk”, która znajduje się na holu szkoły, za którą serdecznie DZIĘKUJEMY! (zdjęcia)

notatka, fot. D. Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013