Szkolna Wigilia klas 0-III i IV-VII

bozenarodzenie1W nastoju zbliżających się świąt Bożego Narodzenia odbyła się w naszej szkole po raz pierwszy wspólna Wigilia przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Do pięknie przystrojonych stołów zasiedli najpierw uczniowie klas młodszych, potem klas starszych. Wśród zaproszonych na Wigilię gości była dyrekcja szkoły, proboszcz parafii św. Rodziny jak również nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi.

 

Obie uroczystości rozpoczęło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klas czwartych. Następnie życzenia złożył wszystkim zgromadzonym Pan dyrektor Leszek Kazimierczyk.

Dużym i bardzo miłym zaskoczeniem były życzenia dla uczniów i pracowników naszej szkoły od znanych osobistości. Życzenia zdrowia i pomyślności płynęły z telebimu, między innymi od prezydenta Słupska Roberta Biedronia, prezydenta miasta Gdańska, Pawła Adamowicza, od Otylii Jędrzejczak, Mieczysława Struka – Marszałka Województwa Pomorskiego, od przedstawicieli Straży Miejskiej w Słupsku, od aktora Sebastiana Jasnocha, od znanej aktorki Magdaleny Lamparskiej, od pisarza Daniela Odija, od Wojciecha Stefańca - autora okładek do książek, gazet, znanego w Polsce rysownika komiksów oraz od wielu innych znanych ludzi ze świata polityki, kultury i sportu. (życzenia)

Wiele radości sprawiła dzieciom wizyta św. Mikołaja, który zgodnie z tradycją rozdawał drobne upominki i chętnie pozował do zdjęć. Wspólne kolędowanie i nastrój radości, życzliwości, uśmiechu towarzyszył wszystkim do końca uroczystości. (klasy 0-3: zdjęcia || film || klasy 4-7: film)

notatka i zdjęcia: I.Dwulit-Czerwonka

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013