obrazek przedstawia logo projektu POWER

Padlet stworzony na potrzeby projektu POWER "Drama źródłem wiedzy o krajach europejskich".

Uczestnicy projektu POWER podczas zajęć z nagrywania, montażu i obróbki filmów. Bardzo wartościowe spotkanie.

obrazek przedstawia logo projektu POWER

Jednym z zadań projektu „Drama źródłem wiedzy o krajach europejskich” POWER PMU było przeprowadzenie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Podróże po Europie - kreatywny lapbook”.

obrazek przedstawia logo projektu POWER

Analiza ankiet przeprowadzonych na zakończenie projektu POWER "Drama źródłem wiedzy o krajach europejskich - zobacz

obrazek przedstawia logo projektu POWER

Podsumowanie projektu POWER "Drama źródłem wiedzy o krajach europejskich" - zobacz

Projekt POWER 🇵🇹 🇵🇱
Ostatni dzień w Portugalii upłynął pod znakiem pożegnań i wymiany kontaktów z młodzieżą ze szkoły Agrupamento de Escolas de Barcelos.