obrazek przedstawia ucznia

Udział uczniów SP 8 w pikniku naukowym zorganizowanym 07.06.2023 r. przez Gminę Kobylnica w ramach projektu "Rejs po wiedzę - rozwój kompetencji kluczowych poprzez edukację morską i żeglarską na terenie Miasta Słupska, Gminy Słupsk i Gminy Kobylnica".

obrazek przedstawia ucznia odbierającego dyplom

Dziś ostatnia grupa uczniów z SP8 wzięła udział w zajęciach żeglarskich w porcie Ustka.

obrazek przedstawia żaglówki

Uczniowie klas 3. i 4. biorący udział w projekcie "Rejs po wiedzę - rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli poprzez edukację morską i żeglarską... " zakończyli zajęcia żeglarskie w porcie Ustka.

obrazek przedstawia uczestników projektu

Kolejny dzień morskiej przygody uczniów z SP8 w Słupsku, którzy biorą udział w projekcie "Rejs po wiedzę - rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli poprzez edukację morską i żeglarską...”.

obrazek przedstawia mapę morską (nawigacyjną)

Zajęcia z nawigacji na mapie morskiej trwają w najlepsze, a to za sprawą projektu, w którym szkoła bierze udział - "Rejs po wiedzę - rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli poprzez edukację morską i żeglarską... ".

logos

W dniu 3 listopada 2021 r. Miasto Słupsk jako Lider projektu podpisało umowę o dofinansowanie projektu pn.: „Rejs po wiedzę – rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli poprzez edukację morską i żeglarską na terenie Miasta Słupska oraz Gminy Słupsk i Gminy Kobylnica”