Miło nam przedstawić wyniki

XVI Rejonowego Konkursu Plastycznego "Kolory wiosny” .

I miejsce - Hanna Magryta lat 10 z Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Głobinie (opiekun p. Dorota Szczęśniak)

II miejsce - Elea Bacławska Mollet lat 8 lat z Szkoły Podstawowej nr 9 im. komandora por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku (opiekun p. M. Somionka)

III miejsce - Zuzanna Żydyk lat 10 z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Smołdzinie (opiekun M. Spychalska)

wyróżnienia:

- Sofia Żylińska lat 7 z Szkoły Podstawowej nr 3 (opiekun M. Pakos)

- Roksana Wilgos lat 6  z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Smołdzinie (opiekun M. Szmidtka)

- Nikola Kołodziej lat 7 z Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Kończewie (opiekun E. Rudnik)

- Klaudia Ladach lat 9 z Szkoły Podstawowej nr 6 w Słupsku (opiekun A. Cholawo)

- Natalia Marcinkiewicz lat 8 z Szkoły Podstawowej nr 2 w Słupsku (opiekun G. Mazowiec)

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy! D. Sykuła, A. Michońska, B. Stefaniec

Zapraszamy po odbiór nagród do świetlicy szkolnej od 26.05.2023r nagrodzonych spoza Słupska. Na terenie Słupska organizatorzy dostarczą dyplomy i upominki do szkół.