obrazek przedstawia napis jak w tytule i kwiatki w tle

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na spotkanie organizacyjne z wychowawcami, które odbędzie się w dniu 28.08.2023 r. o godz. 16.00.

Poniżej informacje o wyprawce szkolnej dla uczniów kl. I i „0”.

obrazek przedstawia napis - ważne - prośba o pomoc

Drodzy Przyjaciele SP8 w Słupsku!

obrazek przedstawia napis jak w tytule i kwiatki w tle

Dnia 30 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość  z okazji obchodów Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klas I-III i IV-VIII uczcili to wyjątkowe święto.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 przypadł w tym roku na 7 lutego, ale jego obchody w formie realizowanych w całej Polsce lokalnych inicjatyw edukacyjnych zaplanowane zostały aż do końca marca 2023.

Michał Kozioł z klasy 8 b został powołany do Kadry Polski!!! Uczeń klasy 8 b Michał Kozioł został powołany do szerokiej kadry Polski w koszykówce chłopców rocznika 2007.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I - VIII do wzięcia udziału w IV Międzyszkolnym Konkursie Programowania w Scratchu. Tematyka konkursu skupia się wokół doskonalenia umiejętności matematycznych.