Dnia 19.06.2023 klasa VI B wybrała się na wycieczkę do Parku Linowego w Leśnym Kocie.

Pogoda od godzin porannych dopisała, a dobre humory sprawiły, że cały trud przejścia przez każdą trasę wydawał się błahy. Głównym celem wycieczki było propagowanie aktywnego spędzenia wolnego czasu. Na wstępie pracownik Parku Linowego zapoznał dzieci z regulaminem. Uczniowie spróbowali swoich sił na dwóch trasach. Na przeszkodach parku wszyscy uczestnicy nauczyli się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamali barierę lęku wysokości. Pobyt w Parku Linowym zapewnił uczniom niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu. Po wspólnych zmaganiach czekało na nas ognisko.