Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w klasach 4-7 wiceprezes Zarządu Okręgu Pomorskiego kpt. w st. spoczynku Tomasz Kuplicki w asyście prezesa Inspektoratu Słupsk pana Przemysława Skrzypca wręczył odznaczenia przyznane przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.

Za patriotyzm i kształtowanie wiedzy o bohaterstwie i losach wojennych i powojennych żołnierzy Armii Krajowej pamiątkowy ryngraf ŚZŻAK Okręgu Pomorskiego otrzymała nasza szkoła. Złotymi Krzyżami 80. Rocznicy Utworzenia Armii Krajowej uhonorowano również Zastępcę Prezydenta Miasta Słupska Pana Marka Golińskiego, wieloletniego proboszcza parafii św. Jacka i Honorowego Obywatela Miasta Słupska księdza prałata Jana Giriatowicza oraz przewodniczącego Głównego Sądu Koleżeńskiego w Warszawie ŚZŻAK mecenasa Leona Kasperskiego. Złotym Medalem 30-lecia Okręgu Pomorskiego ŚZŻAK pośmiertnie uhonorowano założyciela i wieloletniego prezesa Inspektoratu Słupsk kpt. w st. spoczynku Jana Sodułę. Ponadto wszyscy uczniowie klas czwartych, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem, otrzymali nagrody książkowe i płyty – wspomnienia dzieci z powstania warszawskiego, ufundowane przez Zarząd Okręgu Pomorskiego ŚZŻAK.