Dzieci z klasy IId wraz z wychowawczynią – panią Iwoną Sazon zrealizowały klip muzyczny z postaciami z bajek w roli głównej. Bohaterami tymi były oczywiście same dzieci, które też podłożyły tło muzyczne – zaśpiewały stworzoną do tego filmu piosenkę pt.”Klasowa bajka”.

 

 

W role postaci z bajek wcieliły się:,

Chybowska Lena – Myszka Minnie, Cibińska Julia – Śpiąca Królewna, Florkiewicz Jakub – czarodziej, Gargol Julian - Harry Potter, Gorzkowska Aniela- gepard, Grykień Klaudia - Śpiąca Królewna, Kijonek Jakub – Spiderman, Kroplewska Zuzanna – Kopciuszek, Kulasza Julia - Roszpunka, Laskus Liliana – mała myszka, Milewski Antoni – Ciasteczkowy Potwór, Miodowicz Mateusz - Batman, Rajkowski Dawid – policjant, Rogalski Norbert - szturmowiec ze Star Wars, Rosiak Jakub – chłopiec, Sasko Nela- Pikaczu, Sąsara Lena – jednorożec, Sienkiewicz Viktoria – jeż Sonic, Tarka Hanna – czarownica, Ulatowski Dawid – chłopiec, Uzar Laura - biedronka, Wiatrak Nadia – jednorożec, Wielgus Hanna – Kopciuszek.

Filmik dostępny również na naszym Facebooku:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1524431877757868&id=175914875942915