W marcu 2021r. odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny „Słupsk moje miasto” dla uczniów klas III.

Celem konkursu było przedstawienie wizerunku naszego miasta widzianego oczami dziecka.Komisja w składzie: I. Dudkowska - Juzwa, B. Tęsna, J. Domaszk, M. Somionka, B. Kleinschmidt  przyznała uczestnikom konkursu następujące miejsca:

 

I miejsce - Jan Jarząbek - 3D

II miejsce - Borys Więckowski - 3B

III miejsce - Natalia Karwacka - 3C, Emil Drobko - 3A

 

Wyróżnienia otrzymali:

Anastazja Marczak - 3B

Adrian Karczewski - 3D

Aleksandra Wienskiel - 3D

 

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.

Wręczenie dyplomów oraz nagród nastąpi po powrocie uczniów do szkoły.