Dzień Dziecka w klasie 1 c był pełen różnych aktywności. Było kino w klasie i lody ufundowane przez rodziców. Najlepszym punktem tego dnia były zajęcia ruchowe na szkolnym boisku.

1 czerwca przez wiele lat był Dniem Sportu w szkole, dlatego też mamy dzieci z tej klasy postanowiły zorganizować taki dzień naszym uczniom. Pani Iwona Kosicka oraz pani Aleksandra Łakomiec przez ponad godzinę prowadziły zabawy sportowe. Po profesjonalnej rozgrzewce dzieci wykonywały ćwiczenia z różnymi przyrządami. Były skoki przez płotki, slalom między pachołkami, bieg za rzuconą piłeczką, przeskoki na leżącej drabince czy też rzuty na odległość piłkami z lotką. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Każdy starał się jak najlepiej wykonywać zadania i pokonywać trudności. Pogoda dopisała i świetne humory również. Na zakończenie sportowych zmagań każdy uczeń otrzymał dyplom ufundowany przez Akademię Młodego Lekkoatlety. Serdecznie dziękujemy mamom z 1 c za bardzo ciekawe i atrakcyjne zabawy.