#slupskiekamyki zawitały do klasy 3c. Pomysł malowania kamieni i oznaczania kamieni został zaczerpnięty z grupy #slupskiekamyki. Fantastyczna akcja promująca nie tylko nasze miasto, ale też rozwijająca zdolności plastyczne uczniów została poprowadzona przez Grażynę Krupiarz w klasie 3c.

Dzieci z zaangażowaniem na lekcji techniki malowały kamienie, które wcześniej zebrały na rodzinnym spacerze. Zastosowały do tego głównie farby akrylowe, mazaki czy też pastele. Powstały ciekawe prace inspirowane ulubionymi bohaterami, przyrodą, dziecięcą fantazją. Na drugiej stronie trzecioklasiści umieszczali napis: #slupskiekamyki, f 76-200. Uczniowie 3c dowiedziawszy się o ukrywanych w mieście kamieniach poszukiwali ich z rodzicami. Niektórym udało się znaleźć piękne kamienne dzieła. Jeden z nich pochodził z Dzierżoniowa, zatem nie tylko w Słupsku zabawa z kamieniami jest znana. Wykonane prace zostały schowane w Parku Kultury i Wypoczynku w czasie jesiennej wycieczki. Teraz śledzimy grupę oczekując wiadomości, że ktoś znalazł nasze kamyki. Zachęcamy innych uczniów z naszej szkoły do udziału w tej zabawie.