zdjęcie legitymacyjneZ satysfakcją i dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły Karolina Koprowska została powołana przez trenera Kadry i zatwierdzona przez Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej na zgrupowanie organizowane w ramach Programu Kadra Polski U – 14.

To zasłużona nagroda, gdyż Karolina dała się poznać jako osoba, która przez trening dąży do uzyskania jak najlepszych wyników sportowych. Karolina jest uczennicą klasy sportowej i czynnie uczestniczy w życiu sportowym szkoły i klubu, bierze aktywny udział w treningach.

To zawodniczka, która zawsze prezentuje sportową postawę: po koleżeńsku i z szacunkiem zachowuje się wobec przeciwnika i przestrzega zasad FAIR PLAY.

Grono pedagogiczne i społeczność uczniowska życzy Karolinie dalszych sportowych sukcesów!

pzps____________________________________________________________________________________________________