13 kwietnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla klas I - III "Kocham Matkę Ziemię". Wpłynęło bardzo dużo prac. Były one bardzo ciekawe, kolorowe, wykonane z dbałością o zgodność z tematem konkursu.

Wybór nie był łatwy. Oceny prac dokonały panie: Anna Bajer, Grażyna Krupiarz i Alicja Jaroszewicz - Sycz. Prace były oceniane w 3 kategoriach: klasy 1, klasy 2 i klasy 3. Wyniki konkursu przestawiają się następująco:

Kategoria klas I

I miejsce - Natalia Margas (kl. 1a)

II miejsce - Natasza Mąder (kl.1b)

III miejsce - Anastazja Kamyszek (kl.1c)

Wyróżnienia: Kacper Damps (kl.1b) i Malwona Dąbska (kl.1b)

Kategoria klas II

I miejsce - Mikołaj Dziubek (kl.2a)

II miejsce - Hanna Mielcarek (kl.2c)

III miejsce - Katarzyna Zych (kl.2a)

Kategoria klas III

I miejsce - Marcel Kostrzewa (kl.3c)

II miejsce - Helena Mickiewicz (kl.3a)

III miejsce - Oliwia Hojczyk (kl.3c)

Wyróżnienia: Ewa Rybak (kl.3c), Aleksander Draus (3c) i Marcelina Buśkiewicz (kl.3a)

Z każdego pionu trzy nagrodzone prace zostały przekazane do następnego etapu, do Szkoły Podstawowej nr 4 w Słupsku, która jest organizatorem Miejskiego Konkursu Plastycznego "Kocham Matkę Ziemię". Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Dyplomy i nagrody zostaną przekazane uczestnikom na szkolnym apelu.