2b odwiedza WORD

W czwartek klasa 2b wybrała się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego na lekcję w miasteczku ruchu drogowego, poświęconą zasadom bezpiecznego poruszania się po ulicach.

uczniowie podczas występu

18 kwietnia 2024 r. w teatrze RONDO odbył się XXVII Festiwal  Piosenki Marynistycznej „ŁAJBA  2024” organizowany przez SP-9 w Słupsku.

uczeń 1b

Gratulacje dla Stanisława Labuddy z 1b, który został wyróżniony w VI Ogólnopolskim Konkursie Logopedyczno – Plastycznym, pt. „Głoski [t] i [d] w przysłowiach" zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 im. Bolesława Chrobrego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

uczestnicy konkursu

16 kwietnia w naszej szkole odbył się XXI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O SŁUPSKU dla uczniów klas trzecich słupskich szkół podstawowych.

uczniowie 3a podczas lekcji angielskiego o czekoladzie

Klasa 3a zakończyła swoją przygodę z ogólnopolskim projektem ENGLISH SPECIAL DAYS, świętując dziś Dzień Czekolady!!!

uczniowie klasy 2b podczas lekcji

Uczniowie z klasy 2B, wykonali dzisiaj ostatnie zadanie projektowe.