W sobotę (20 maja) w ramach spotkania integracyjnego uczniowie klasy I b wraz z rodzicami i wychowawcą zorganizowali swoje pierwsze ognisko klasowe na terenie PKiW.

Rodzice przygotowali nam kiełbaski, chleb, słone i słodkie przekąski. Spotkanie rozpoczęliśmy od pieczenia kiełbasek, które świetnie smakowały w miłej atmosferze na świeżym powietrzu. Potem nadszedł czas na wspólne konkursy i wyścigi, w których udział wzięli także rodzice. To była wspaniała rodzinna zabawa, pełna radości i swobody, a wszystko w blasku przepięknego słońca, które jak na tę porę roku dopisało wyjątkowo. Wszyscy w wesołych nastrojach wrócili bezpiecznie do domu. Wychowawca klasy w imieniu swoim i uczniów dziękuje rodzicom zaangażowanym w logistyczne przygotowanie imprezy.