15 września uczniowie z klasy 1a świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji. Na pewno kreatywnością wykazały się mamy pierwszoklasistów,

które na tą okazję przygotowały swoim pociechom stroje w kropki. W ten sposób dzieci zaakcentowały swój udział w tym wydarzeniu. Na początku uczniowie poznali historię Vahti, która na lekcji plastyki dochodzi do wniosku, że niczego nie potrafi. Dzięki nauczycielce dziewczynka rozpoczęła piękną podróż w poszukiwaniu swoich talentów. Święto Kropki było okazją do przedstawienia na forum klasy swoich zainteresowań, pasji czy też talentów. Wśród tych ostatnich była między innymi umiejętność naśladowania szczekania, wykonywania dużej ilości pompek, zdolności sportowe, plastyczne, muzyczne. Dzięki tym wypowiedziom dzieci mogły więcej się dowiedzieć o swoich nowych koleżankach i kolegach. Był to wesoły i inspirujący dzień.