Dnia 10.11.2023 r. w słupskim MCK-u odbył się 31. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL 2023, w którym naszą szkołę reprezentował zespół z klas I-III „Słoneczka” pod opieką pani Iwony Sazon.

Zespół zaprezentował się w następującym składzie: IIa - Ala Szyszka, Zosia Pera, Lenka Cukrowska, Natalka Margas i Nadia Klentak,  IIb – Dominika Wieczorek, IIIb - Hania Brzykcy, IIIc – Michelle Porada i Julka Puplewicz. Organizatorem konkursu był Słupski Ośrodek Kultury w Słupsku. Celem konkursu było upowszechnianie wartościowych utworów wokalnych dla dzieci i młodzieży,  prezentacja dorobku artystycznego środowisk dziecięcych i młodzieżowych oraz  popularyzacja Słupska i regionu. Zespół „Słoneczka” wyśpiewał zaszczytne II miejsce. Dzieci zachwyciły śpiewem, aranżacją ruchową, grą na dzwonkach chromatycznych oraz swoim urokiem.

GRATULUJEMY!