W styczniu odbył się w naszej szkole Noworoczny Koncert Talentów. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i pasje wykonując utwory instrumentalne oraz wokalne.

Koncert otworzyła piosenka „Hallelujah” w wykonaniu szkolnego zespołu wokalno-instrumentalnego w składzie: Julia Malec 5A, Ilona Zygmunt 5A, Julia Waligórska 5A, Amelia Skawińska 5A, Maja Chmielecka 5A, Julia Dumanowska 5B, Hania Sorbian 5B i Adam Toszewski 8B- gitara.

Kolejni wykonawcy to:

Antoni Borowski z 5c prezentujący utwór grany na tubie pt. „Daisy” Heinza Botha., Lena Bubula i Emilia Budnik z 6a w utworze pt. „Dach”, Dagmara Żarna z 8a grająca i śpiewająca utwór pt. „This is home ”, Małgosia Morzycka z 4b z piosenką pt. „Proszę pana”, Grześ Trzciałkowski z 4d wykonujący na trąbce utwór „American Patrol”, Hania Kochanowska z 3b zaśpiewała piosenkę pt. „Królowa Dram”, Jakub Kuśnierz z 4b wygrywał na dzwonkach chromatycznych utwór Imagine Dragons „Believer”, Julia Waligórska z 5 a zaśpiewała „Piosenkę księżycową”,  Michał Jastrzębski z 5a z piosenką „Yesterday”, Oliwia Pitura z 3a wykonała piosenkę pt. „Raz Barbara szła do baru”, Aleksander Zduńczyk z 8d na perkusji, Aleksandra Szewczyk z 3b z piosenką „Królowa Dram”, Stanisław Borowski z 8b zaprezentował na klarnecie utwór „Clopinette” Erica Ledeuila, 

To muzyczne spotkanie zakończyła piosenką „Zima” grupa uczniów z klasy 3b w składzie: Tymoteusz Bukowski, Zosia Stodulska, Laura Cieślicka, Malwinka Pytkowska, Apolonia Tomaszewska, Zuzia Dudzic, Ola Szewczyk, Hania Kochanowska i Ali Bajramow. 

Wszystkim uczestnikom tego koncertu gratulujemy talentu i odwagi oraz życzymy dalszych sukcesów. Mamy też nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli podziwiać oraz śledzić Wasze występy nie tylko na deskach sceny szkolnego klubu.