Informacja na temat finału V Międzyszkolnego Konkursu Literackiego

“Największe cuda powstają w największej ciszy” ogłoszonego we wrześniu 2021 roku. Znamy już laureatów konkursu i chcielibyśmy uroczyście ich uhonorować w obecności przedstawicieli jurorów. Nazwiska zwycięzców do końca pozostaną owiane tajemnicą, dlatego zapraszamy wszystkich uczestników literackich zmagań do udziału w gali finałowej. Niech poczują się wyróżnieni, docenieni,  zauważeni i niech przeżyją wyjątkowe emocje. 

Finał odbędzie się 27 maja, w piątek, od 10.00 do 11.30, w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Sobieskiego 3 w Słupsku. Będą w nim uczestniczyć m. in. młodzi literaci ze słupskich szkół, ich nauczyciele-opiekunowie, dyrektorzy oraz rodzice. Poprowadzi go Agata Marzec - koordynatorka i pomysłodawczyni konkursu.

Serdecznie zapraszamy.

Renata Draszanowska Dyrektor ZSE w Słupsku oraz Agata Marzec koordynatorka konkursu