Niech Rodzice żyją nam sto lat!

31 maja o godz. 17.00 w murach naszej szkoły rozbrzmiał dzwonek, który obwieścił początek uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Matki i Ojca.

Uczniowie, Kornelia (kl. 8c) oraz Jakub (kl. 8e) serdecznie przywitali gości i zaprosili do obejrzenia części artystycznej. Przedstawiciele różnych klas zaprezentowali swoje wyjątkowe uzdolnienia podczas recytacji, śpiewu, gry na instrumentach, tańca, a nawet akrobacji. Na scenie wystąpili uczniowie z następujących klas: 1b, 2a, 2c, 3a, 3b, 3c, 3d, 4d, 5a, 5c, 7a, 8b oraz Szkolny Zespół Muzyczny.

Na zakończenie części artystycznej, która była upominkiem oraz wyrazem wdzięczności i miłości dla rodziców, uczniowie kl. 3b zagrali melodię piosenki „Sto lat!”, życząc w ten sposób swoim najbliższym długich lat życia.

Występy uczniów bez wątpienia poruszyły serca wszystkich zgromadzonych. Z tym większą przyjemnością można było zaprosić gości na słodki poczęstunek. Przy dźwiękach delikatnej muzyki zgromadzeni delektowali się pysznymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców i dzielili wrażeniami po występach dzieci.

Mamy nadzieję, że uczestnicy uroczystości opuszczali szkołę w radosnych nastrojach…

Organizatorzy imprezy pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy w najmniejszy sposób pomogli w jej organizacji, w tym również wolontariuszom z 8b. Szczególne wyrazy uznania należą się jednak uczniom, dzięki którym wspólnie spędzony czas był taki wyjątkowy…