Powołanie naszego ucznia do Reprezentacji Polish Soccer Skills- sezon 2020/2021

    Jako wychowawczyni ucznia klasy III c- Jana Głojucha, pragnę poinformować całą społeczność szkolną, oraz pedagogów, że w/w uczeń otrzymał powołanie do Reprezentacji U10 (rocznik 2011) Polish Soccer Skilss.

    Jest to ogromne wyróżnienie dla Janka, oraz dla naszej szkoły. Powołanie do reprezentacji otrzymują wyłącznie osoby, które w trakcie obozów organizowanych w 2019 i 2020 roku przez Polish Soccer Skilss wykazały się ogromnym potencjałem piłkarskim i motorycznym.

    Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej rokującym zawodnikom w ich dalszym rozwoju.

    Janek Gtołojuch uczeń klasy III c to nie tylko wybitny sportowiec, ale i bardzo dobry uczeń. Potrafi doskonale połączyć swoją pasję z nauką.

Do notatki dołączam pismo z Fundacji Polish Soccer Skills.   

 

                                                                                                                                                                                   Notatka: Małgorzata Łapińska - Wencławska