Stowarzyszenie Przyjaciół SP 8  w Słupsku

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Uczniowie słupskich szkół podstawowych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Miejskim Konkursie na Kolorowankę Matematyczną

organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku przy wsparciu Fundacji mBank. Regulamin poniżej.

                                                                                                                                                                                                             Organizatorzy:

                                                                                                                                                                                                                Joanna Domaszk

                                                                                                                                                                                                                Beata Kostrzewa