pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs MOJA SKARBONKA SKO

skoSzkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku ogłasza Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „MOJA SKARBONKA SKO. Termin dostarczania/nadsyłania prac konkursowych upływa z dniem 30 kwietnia 2020 roku.
(regulamin || załączniki)