Mikołajki klasy 7a.
W środę, podczas lekcji wychowawczej, klasa 7a wraz z wychowawczynią p. Anna Bajer zorganizowała klasowe Mikołajki. Dwa dni wcześniej, przy użyciu programu Classroomscreen, uczniowie losowali osoby którym zrobią prezent. Uczniowie w odświętnych strojach uczestniczyli w lekcji online. Podczas środowych Mikołajek pojawiły się: tosty z czapką Mikołaja z ketchupu, maskotka jednorożec, wieszak, wiele odmian pierniczków, rysunki na kartkach i online, napój, zszywacz, gry na konsolę, czekolady, wafelek i bilet na dojazd do Mikołaja, paprotka, herbata, krem do twarzy, własnoręcznie wykonane origami, choinki i wiele innych kreatywnych i zabawnych prezentów. Niektóre z podarunków zostały już przekazane, niektóre dotrą do adresatów w najbliższym czasie.
Klasa 7a wraz z wychowawczynią życzy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT🎅🎁🌲☃️