Dzień Europy 2024

Zgodnie ze szkolną tradycją w tym roku również świętowaliśmy Dzień Europy.

Tytuł laureata dla Antka Borowskiego

W dniu 8 maja na Politechnice Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

pisanie listu
Dostaliśmy list od Franka z kl. 6c!!! Franku, bardzo Ci za to dziękujemy! Mocno trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia i czekamy na Ciebie w szkole!

tablica z notatką

Uczniowie klas 5c i 5d w ramach innowacji "Podejmij wyzwanie - język polski" oraz udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Polak ma essę!" wykonali ostanie zadanie z powyższego projektu i zmagali się z kodowaniem części mowy w zdaniach.

uczniowie podczas sprzątania świata

Dziś w ramach akcji sprzątania świata uczniowie klas 7a, 7b i 6c posprzątali okolice szkoły.

rzeczy przygotowane na kiermasz

Klasa 6c rozpoczęła przygotowania do kiermaszu dla swojego kolegi Franka. W pocie czoła pracowaliśmy nad pracami, które będzie można nabyć 7 maja.