Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów klas IV-VIII słupskich szkół podstawowych.

Poniżej znajduje się pełny regulamin konkursu razem z załącznikami (listy lektur oraz zgody do podpisania przez rodziców).

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku. Osoby odpowiedzialne za organizację konkursu - Monika Ostrowska oraz Magdalena Piórkowska.

Każdy uczestnik przygotowuje jedną pracę - fotografię do jednej, dowolnie wybranej scenki z lektury szkolnej z dołączonej do regulaminu listy (załącznik nr 2 i 3).

Zdjęcia w formacie JPG lub PNG oraz wypełnioną zgodę (załącznik nr 1) należy przesyłać do 26.04.2024 - na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z następującymi informacjami:
- imię, nazwisko, klasa, nazwa szkoły
- tytuł i autor lektury (na podstawie której wykonano fotografię)
- tytuł wykonanej fotografii (jakich bohaterów i jaką scenkę przedstawia, np. „Edmund spotyka Białą Czarownicę”)
- skan lub zdjęcie podpisanych zgód (załącznik nr 1)

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!
Organizatorzy - Monika Ostrowska i Magdalena Piórkowska