Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 7-8 do udziału w "Challenge Matematycznym". Projekt dofinansowała "Fundacja mBanku”.

Chellenge będą ogłaszane przez szkolnego Facebooka. Wczoraj swoje obrady miał zespół projektowy, który pracował w pocie czoła nad pierwszym wyzwaniem 😉 Każdy zespół/osoba, która wygra chellenge otrzyma 1pkt. Na podstawie prowadzonego rankingu zostanie wyłoniony Król Challenge Matematycznego 💪 Przewidziane są nagrody dla zwycięzców poszczególnych wyzwań jak i nagroda główna dla Króla 👑 oraz masa dobrej zabawy😉. Projekt realizowany jest w ramach zwycięskiego grantu w VII edycji mPotęgi. Może to właśnie TY jesteś naszym Królem Chellenge👑☺ Bądźcie czujni... bo już niebawem pierwsze wyzwanie👀. Zgłoszenia będą przyjmować p.Dorota Sykuła (s.107) i p. Paulina Olszewska.