Miło nam ogłosić, że zwycięzcami pierwszego wyzwania zostali: Marcelina Jabłonowska z klasy VIIIA oraz Mateusz Sykuła z klasy VIIC.

Marcelina challenge "Zabawa w chowanego" wykonała kredkami natomiast Mateusz przedstawił swoją pracę  poprzez grafikę. Zespół projektowy miał trudne zadanie, gdyż wykazaliście się dużą pomysłowością oraz poczuciem humoru. Wszystkim osobom, biorącym udział w zabawie dziękujemy i mocno zachęcamy do udziału w kolejnych wyzwaniach. Kolejny challenge dla klas VII - VIII to " Król Burpee" - wyzwanie matematyczno - sportowe, podczas którego należy wykonać jak najwięcej popularnych burpee odpowiadając przy tym na pytania związane z tabliczką mnożenia. Pomyłka lub brak siły do wykonywania dalszych ćwiczeń powoduje eliminacje. Kategoria: chłopcy, dziewczynki. Spotykamy się we wtorek o 16.00 na holu głównym szkoły. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku u nauczycieli matematyki. Zapraszamy serdecznie! Projekt dofinansowała Fundacja mBanku.